Shows

Sort by:        Artist          Date          City          Country  
Wille & The Bandits
fr
19 jul 2019
14:00
Ramblin’ Man Fair - Maidstone
UK
Paul Nelson
sa
20 jul 2019
06:00
Chan's - Providence
US
Barrelhouse
sa
20 jul 2019
19:00
Grote Kerk - Oostburg
Netherlands
Matt Schofield
su
21 jul 2019
12:00
Blues Peer - Peer
Belgium
Band of Friends
sa
27 jul 2019
20:15
Blommenkinders Festival - Roosendaal
Nederland
Scott Sharrard
th
01 aug 2019
20:00
Colony - Woodstock
US
David Gogo
sa
03 aug 2019

ANZA Club - Vancouver
Canada
Hugh Coltman
sa
03 aug 2019
21:00
Espace Soubeyran - Valence
France
Ten Years After
fr
09 aug 2019
11:00
Woodstock Experience One - August 9, 10, 11, - West Jefferson
US
Ten Years After
we
14 aug 2019
20:00
Rams Head On Stage - Baltimore
US
Ten Years After
fr
16 aug 2019
11:00
Woodstock Experience Two - August 16, 17, 18, - Orlando
US
Samantha Martin & Delta Sugar
fr
16 aug 2019
18:00
Paris Drinks Fest Friday Evening Session - Brantford
Canada
Barrelhouse
sa
17 aug 2019

Jazz en Bluesfestival Duuve - Duiven
Netherlands
Band of Friends
sa
17 aug 2019

Festival Zeeltje - Nijmegen
Netherlands
Paul Nelson
sa
24 aug 2019

York County Blues Fest - Portland
US
Barrelhouse
sa
24 aug 2019

Terug Naar Tiengemeten - Zuid-Beijerland
Netherlands
Paul Nelson
sa
24 aug 2019
04:00
york county country blues fest - maine
US
Matt Schofield
sa
24 aug 2019
20:00
The Funky Biscuit - Fort Lauderdale
US
Ten Years After
su
25 aug 2019
20:00
Iridium - New York
US
Samantha Martin & Delta Sugar
fr
30 aug 2019
21:00
Château du Rozier, Feurs - Lyon
France
Ten Years After
sa
31 aug 2019
20:30
Arena Theatre - Houston
US
Wille & The Bandits
su
01 sep 2019
19:00
Jammin' Java - Washington
US
Wille & The Bandits
tu
03 sep 2019
20:00
Iridium - New York
US
Wille & The Bandits
we
04 sep 2019
20:00
Iridium - New York
US
Barrelhouse
fr
06 sep 2019
20:30
Bibelot - Dordrecht
Netherlands
Danny Bryant
sa
07 sep 2019

Bluesrock Festival - Tegelen
Nederland
Big Band Show!
King Of The World
sa
07 sep 2019
20:30
De Peppel - Zeist
Netherlands
Ten Years After
th
12 sep 2019

Stadthalle Cottbus - Cottbus
Germany
Ten Years After
fr
13 sep 2019

Stadthalle Rostock - Rostock
Germany
Barrelhouse
fr
13 sep 2019
20:30
P60 - Amstelveen
Netherlands
support: Dave Warmerdam Band
Ten Years After
sa
14 sep 2019

Congresspark Wolfsburg - Wolfsburg
Germany
Barrelhouse
sa
14 sep 2019

JJ's Blues & Roots Festival - Zoetermeer
Nederland
Danny Bryant
fr
20 sep 2019
19:00
The Borderline - London
UK
Danny Bryant
fr
20 sep 2019
19:30
Dingwalls - London
UK
King Of The World
fr
20 sep 2019
20:00
Metropool - Hengelo
Nederland
support: Dudley Taft
Band of Friends
sa
21 sep 2019

Kulturladen - Konstanz
Germany
Barrelhouse
sa
21 sep 2019
20:00
Het Podium - Hoogeveen
Netherlands
King Of The World
sa
21 sep 2019
20:00
HeyHoef Backstage - Tilburg
Netherlands
Jawbone
su
22 sep 2019
19:30
MTC - Cologne
Germany
Jawbone
mo
23 sep 2019
19:30
Nachtleben - Frankfurt
Germany
Jawbone
tu
24 sep 2019
19:30
Feierwerk / Orangehouse - Munich
Germany
Jawbone
we
25 sep 2019
19:30
Music und Frieden - Berlin
Germany
Jawbone
th
26 sep 2019
19:30
Headcrash - Hamburg
Germany
Hugh Coltman
fr
27 sep 2019
20:00
LE GRANIT - SCENE NATIONALE - Belfort
France
King Of The World
sa
28 sep 2019
21:00
VanSlag - Borger
Nederland
Ten Years After
we
02 oct 2019

Kulturhaus Stadtgarten Neuruppin - Neuruppin
Germany
Danny Bryant
th
03 oct 2019
20:00
The Flowerpot - Derby
UK
Ten Years After
fr
04 oct 2019

Weimarhalle - Weimar
Germany
Band of Friends
fr
04 oct 2019
19:00
The Borderline - London
UK
Band of Friends
fr
04 oct 2019
20:00
The Musician Pub - Leicester
UK
King Of The World
fr
04 oct 2019
20:30
Corneel - Lelystad
Nederland
double w Flavium
Ten Years After
sa
05 oct 2019

Harmonie - Bonn
Germany
Danny Bryant
sa
05 oct 2019

Porgy & Bess - Terneuzen
Netherlands
Band of Friends
sa
05 oct 2019
19:30
The Cluny - Newcastle Upon Tyne
UK
Ten Years After
su
06 oct 2019

Pavillon Am Calwer Bogen - Sindelfingen
Germany
Danny Bryant
we
09 oct 2019
20:00
Backstage at the Green Hotel - Kinross
UK
King's Rhythm Crew
fr
11 oct 2019
20:00
Schouwburg - Hengelo
Nederland
feat Sean Webster!
Ten Years After
sa
12 oct 2019

Alter Schlachthof - Dresden
Germany
Wille & The Bandits
we
16 oct 2019
19:00
The 1865 - Southampton
UK
Jawbone
we
16 oct 2019
19:00
The Water Rats - London
UK
Danny Bryant
we
16 oct 2019
19:30
The Georgian Theatre - Middlesbrough
UK
Hugh Coltman
we
16 oct 2019
21:30
Théâtre Municipal Raymond Devos - Lille
France
Jawbone
th
17 oct 2019

The Greystones - Sheffield
UK
Danny Bryant
th
17 oct 2019
19:00
The Live Rooms - Liverpool
UK
Wille & The Bandits
fr
18 oct 2019
18:30
O2 Academy Islington - London
UK
David Gogo
fr
18 oct 2019
19:30
McPherson Playhouse - Victoria
Canada
Hugh Coltman
fr
18 oct 2019
20:30
Salle Aristide Briand, Saint-Chamond - Saint-Étienne
France
Jawbone
sa
19 oct 2019
19:00
Crauford Arms - Milton Keynes
UK
Jawbone
su
20 oct 2019
19:00
Head of Steam - Newcastle - Newcastle Upon Tyne
UK
Jawbone
mo
21 oct 2019
19:00
The Hug and Pint - Glasgow
UK
Jawbone
tu
22 oct 2019
19:00
Inchyra Arts Club - Dundee
UK
Jawbone
th
24 oct 2019
19:00
The Voodoo Rooms - Edinburgh
UK
Wille & The Bandits
th
24 oct 2019
20:00
W:Halll - Auditorium - Brussels
Belgium
+ Fred & The Healers
Band of Friends
fr
25 oct 2019
19:00
The Crossover - Ghent
Belgium
Wille & The Bandits
fr
25 oct 2019
20:00
Iduna - Drachten
Nederland
King Of The World
fr
25 oct 2019
20:30
Bibelot - Dordrecht
Band of Friends
fr
25 oct 2019
21:00
The Crossover - Ghent
Belgium
Wille & The Bandits
sa
26 oct 2019
20:00
Manifesto - Hoorn
Netherlands
Band of Friends
sa
26 oct 2019
21:00
Bluesfestival - Helmond
Nederland
King Of The World
sa
26 oct 2019
21:30
De Noot - Hoogland
Nederland
King Of The World
su
27 oct 2019

Bluesroute - Helmond
Nederland
Wille & The Bandits
su
27 oct 2019
16:00
Bosuil - Weert
Nederland
Support: Al Holliday & The East Side Rhythm Band
Band of Friends
fr
01 nov 2019
20:30
Duycker - Hoofddorp
Nederland
Band of Friends
sa
02 nov 2019
20:30
De Peppel - Zeist
Netherlands
Ten Years After
th
07 nov 2019

Spectrum Club - Augsburg
Germany
Hugh Coltman
fr
08 nov 2019
20:30
Centre des Arts - Paris
France
David Gogo
th
14 nov 2019
19:00
Club Regent Event Centre - Winnipeg
Canada
Starlite Campbell Band
fr
15 nov 2019
19:30
The Met - Manchester
UK
Ten Years After
sa
16 nov 2019

Kaminwerk - Memmingen
Germany
Starlite Campbell Band
sa
16 nov 2019
19:00
Porgy & Bess - Terneuzen
Netherlands
King Of The World
su
17 nov 2019
16:00
Vorstin - Hilversum
Nederland
Danny Bryant
tu
19 nov 2019

KAP Torgau - Torgau
Germany
Danny Bryant
we
20 nov 2019

Harmonie - Bonn
Germany
Danny Bryant
th
21 nov 2019

Schwarzer Adler - Rheinberg
Germany
King Of The World
fr
22 nov 2019

Haus Eifgen - Wermelskirchen
Germany
Danny Bryant
fr
22 nov 2019

Malzhaus - Plauen
Germany
Danny Bryant
sa
23 nov 2019

Sudhaus, Großer Saal - Tübingen
Germany
Barrelhouse
sa
23 nov 2019
19:00
CulturKreis Gelderland e.V. - Geldern
Germany
Ten Years After
sa
23 nov 2019
20:30
Q-Factory - Amsterdam
Netherlands
Danny Bryant
we
27 nov 2019

Musiktheater Piano - Dortmund
Germany
Danny Bryant
th
28 nov 2019

Kulturwerk Am See - Hamburg
Germany
Danny Bryant
sa
30 nov 2019

Jazzhaus - Freiburg
Germany
Ten Years After
sa
30 nov 2019

Kulturhalle Remchingen - Remchingen
Germany
Danny Bryant
mo
02 dec 2019

Rockhouse - Salzburg
Austria
Danny Bryant
tu
03 dec 2019

Club, Backstage - Munich
Germany
Danny Bryant
we
04 dec 2019

Kofferfabrik - Fürth
Germany
Danny Bryant
th
05 dec 2019

Museumskeller Erfurt - Erfurt
Germany
Danny Bryant
fr
06 dec 2019

Tante Ju - Dresden
Germany
Ten Years After
fr
06 dec 2019

Stadthalle - Großer Saal - Kehl
Germany
King Of The World
fr
06 dec 2019
20:00
Het Podium - Hoogeveen
Netherlands
Danny Bryant
sa
07 dec 2019

Quasimodo - Berlin
Germany
Barrelhouse
sa
07 dec 2019
20:30
Parkstad Theater - Heerlen
Nederland
Samantha Martin & Delta Sugar
th
12 dec 2019
20:00
Dominion Telegraph Event Centre - Brantford
Canada
Matt Schofield
th
12 dec 2019
20:30
P60 - Amstelveen
Nederland
Matt Schofield
fr
13 dec 2019
19:30
Flint - Amersfoort
Nederland
Flirtin' With The Blues Fest, double with Coco Montoya
fr
13 dec 2019
21:30
Coco Montoya
Flint - Amersfoort
Nederland
w Matt Schofield, doors: 19.00
Paul Nelson
sa
14 dec 2019
08:00
Theater De Flint - Amersfoort
Netherlands
4 G Session!
Starlite Campbell Band
sa
14 dec 2019
16:00
Theater De Flint - Amersfoort
Netherlands
Barrelhouse
sa
14 dec 2019
19:30
Paard - Kleine Zaal - The Hague
Netherlands
Matt Schofield
sa
14 dec 2019
20:30
Porgy & Bess - Terneuzen
Nederland
Scott Sharrard
sa
14 dec 2019
21:00
Flint - Amersfoort
Nederland
4 G session!
Kid Ramos
sa
14 dec 2019
21:00
Flint - Amersfoort
Nederland
4 G Session
Ten Years After
tu
17 dec 2019
20:00
Nalen Stora Salen - Stockholm
Ten Years After
we
18 dec 2019
19:00
Kulturbolaget - Malmö
Barrelhouse
fr
20 dec 2019
20:30
Hedon Kleine Zaal - Zwolle
Netherlands
Barrelhouse
sa
21 dec 2019
20:00
Theater Aan de Slinger - Houten
Nederland
King Of The World
su
22 dec 2019
15:00
Poppodium Iduna - Drachten
Netherlands
Ten Years After
th
16 jan 2020
18:30
Mühle Hunziken - Bern
Switzerland
King Of The World
fr
17 jan 2020
20:30
Gebouw T - Bergen op Zoom
Netherlands
Starlite Campbell Band
sa
18 jan 2020
12:00
Butlin's - Skegness - Hull
UK
Wille & The Bandits
sa
18 jan 2020
20:00
HeyHoef Backstage - Tilburg
Netherlands
Starlite Campbell Band
th
23 jan 2020
19:30
Backstage at the Green Hotel - Kinross
UK
Starlite Campbell Band
sa
25 jan 2020

Redcar Blues Club - Middlesbrough
UK
Hugh Coltman
fr
31 jan 2020
20:30
Le Grand Logis - Rennes
France
Hugh Coltman
we
05 feb 2020
20:00
Salle Jean Vilar - Valence
France
Barrelhouse
sa
08 feb 2020
20:30
Cultuurpodium Van Slag - Assen
Netherlands
Starlite Campbell Band
fr
21 feb 2020
19:00
Kulturcafé Nebenan - Lower Saxony
Germany
Danny Bryant
fr
21 feb 2020
20:30
Bibelot - Dordrecht
Netherlands
Danny Bryant
sa
22 feb 2020
20:00
Iduna - Drachten
Nederland
Danny Bryant
su
23 feb 2020
19:30
De FLUX - Amsterdam
Netherlands
Starlite Campbell Band
th
27 feb 2020
20:00
Half Moon, Putney - London
UK
Danny Bryant
fr
28 feb 2020
10:00
Sandford Holiday Park - Bournemouth
UK
Starlite Campbell Band
sa
29 feb 2020
19:00
The Greystones - Sheffield
UK
Band of Friends
th
12 mar 2020
19:00
Z7 KONZERTFABRIK - Basel
Switzerland
Barrelhouse
sa
28 mar 2020
20:15
Theater de Klinker - Winschoten
Nederland
Bluesfestival!
Danny Bryant
sa
11 apr 2020

O2 Academy Sheffield - Sheffield
UK
Matt Schofield
fr
15 may 2020
20:00
Podium De Vorstin Concertzaal - Hilversum
Netherlands
Hugh Coltman
fr
15 may 2020
20:30
Espace Culturel Capellia - Nantes
France
Matt Schofield
sa
16 may 2020
20:00
HeyHoef Backstage - Tilburg
Netherlands
Barrelhouse
mo
18 may 2020

Meneer Frits, Muziekgebouw Frits Philips Eindhoven - Eindhoven
Netherlands
Starlite Campbell Band
sa
30 may 2020
14:00
Café Waldkristall - Bielefeld
Germany

Share